RAJD INTEGRACYJNY

Dodane przez pawpol dnia śr., 09/30/2020 - 21:53

W poniedziałek 21 września 2020 roku uczniowie klasy 7A, korzystając z ostatnich dni lata wybrali się na rajd zakończony ogniskiem. Piesza trasa rozpoczęła się na Lipowicy, dokąd udaliśmy się kursowym autobusem. Z ostatniego przystanku na ulicy Wysockiego przeszliśmy pod opieką pani Justyny Pakuły i pana Ryszarda Cholewki na teren fortu IX BRUNNER. Po wysłuchaniu krótkiej historii budowy Twierdzy Przemyśl zwiedziliśmy teren fortu. Następnie korzystając z mapy topograficznej udaliśmy się zielonym szlakiem do Łętowni. Po krótkim odpoczynku, rozpaliliśmy ognisko na którym upiekliśmy kiełbaski oraz precelki. Po posiłku wyruszyliśmy w drogę powrotną. Natchnieni pięknymi okolicznościami przyrody nabraliśmy ochoty do nauki;)

uczniowie klasy 7A