Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Dodane przez pawpol dnia wt., 08/27/2019 - 15:23

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu serdecznie zaprasza na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020, która odbędzie się 2 września 2019 r. o godzinie 8.00.

Program uroczystości:
– rozpoczęcie roku szkolnego w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu przy ul. Słowackiego 21
– uroczysty przemarsz społeczności szkolnej i zaproszonych gości do nowej siedziby szkoły przy ul. Dworskiego 25
– oficjalne otwarcie nowej siedziby
– spotkania uczniów z wychowawcami w salach lekcyjnych

Msza święta w intencji społeczności szkolnej odbędzie się w kościele OO Reformatów w niedzielę 8 września br. o godzinie 11.45.