Wybory na przewodniczącego Rady Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu

Dodane przez pawpol dnia wt., 10/06/2020 - 11:23

W dniu 25 września odbyły się wybory na przewodniczącego Rady Samorządu Uczniowskiego naszej Szkoły. W komisji wyborczej znajdowali się przedstawiciele poszczególnych roczników klas 4-8. Po podliczeniu głosów ogłoszono wyniki: nowym przewodniczącym naszej szkoły został uczeń klasy 8A KAROL BILIG, który uzyskał 43 głosy. Pozostali kandydaci, którymi byli Maria Łapa oraz Maximilian Preneta z klasy 8B otrzymali odpowiednio 23 i 8 głosów.

Nowy przewodniczący ogłosił również skład Samorządu Uczniowskiego:
Zastępcą przewodniczącego – Zofia Slisz 8A,
Sekretarz – Emilia Wielgosz 8B,
Skarbnik – Mateusz Tulej 8A,
Członek SU – Michał Hawajski klasa 6A.
Gratulujemy i oczekujemy podejmowania trafnych decyzji.