Czym dla mnie jest woda – opowiedz swoją historię

Z okazji Światowego Dnia Wody Arboretum Bolestraszyce oraz Centrum Kulturalne w Przemyślu zorganizowało XIX Edycję Międzyszkolnego Konkursu – „Czym dla mnie jest woda” – opowiedz swoją historię. Uczniowie naszej szkoły jak co roku wzięli udział w kilku kategoriach konkursowych. Pośród 143 prac plastycznych, 7 prac pisemnych, 17 prac multimedialnych oraz 10 fotografii nadesłanych do Arboretum nagrodzono następujących przedstawicieli Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu:

Mikołaj Stasiuk kl. IV A
Dominik Holbój klasa IA
Kamila Sobek klasa VIIB
Adam Zakielarz klasa IIA
Antoni Walczak klasa IIA

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim przypominamy że woda jest unikalnym i niezastąpionym zasobem o ograniczonej ilości i każdy z nas powinien właściwie nią gospodarować! Zachęcamy również do przyłączenia się do akcji Godzina dla Ziemi WWF: www.wwf.pl