Jesteśmy najlepsi w województwie

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie opublikowała szczegółowe wyniki egzaminu ósmoklasisty dla poszczególnych szkół województwa podkarpackiego. Wśród najlepszych placówek znalazła się nasza szkoła! Jako jedni z zaledwie dwóch placówek na Podkarpaciu – obok Publicznej Szkoły im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie – uzyskaliśmy wynik powyżej 80 %, będący równocześnie jednym z najlepszych rezultatów w kraju.

To nie pierwszy taki sukces naszych uczniów i nauczycieli. „Mały Słowak” od wielu lat zajmuje wysokie lokaty w rankingach podkarpackich szkół. Z tego też względu nasza placówka została w bieżącym roku szkolnym uhonorowana prestiżowym tytułem „Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom” nadawanym przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Wyróżnienie przyznano nam po raz ósmy.