Mistrzostwa Polski Młodych Ekonomistów

W dniach 10-12 czerwca 2022 r. w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodych Ekonomistów. Z naszej szkoły do finału dostało się dwoje uczniów: Zuzanna Marciniec i Adam Strzyż. Po przeprowadzonym finale okazało się, że Zuzanna zajęła czwarte, a Adam piąte miejsce. Gratulujemy sukcesu!

Konkurs Mistrzostwa Polski Młodych Ekonomistów jest konkursem 2-etapowym organizowanym przez Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej w Gdyni. W pierwszym etapie uczniowie piszą pracę na wskazany temat, a 10 najlepszych osób z całej Polski zostaje zakwalifikowanych do ścisłego finału. Kolejność ostateczna zależy łącznie od ilości punktów zdobytych za pracę z 1 etapu i punktów zdobytych w teście wiedzy w finale. W tym roku tematem przewodnim konkursu było cyberbezpieczeństwo.