Wielki sukces w biegach przełajowych

W dniu 26.10.2022 roku na dolnej stacji wyciągu narciarskiego w Przemyślu odbyły się powiatowe zawody w drużynowych biegach przełajowych. Uczniowie „Małego Słowaka” startowali w kilku kategoriach i na różnych dystansach.

Na dystansie 600m reprezentanci w składzie Tymoteusz Robak, Tomasz Szuban, Adam Zakielarz, Leon Zaleszczyk i Marek Tulej, uplasowali się na czwartym miejscu. Na dystansie 800m dziewczyny w składzie Hanna Mazur, Nikola Głuchowicz, Gabriela Górniak, Zuzanna Błoch, Hanna Marcinek i Hanna Czajkowska, zajęły szóste miejsce. Na tym samym dystansie chłopcy w składzie Maksymilian Mazurek, Mikołaj Stasiuk, Szymon Marcinek, Wojciech Zajic, Iwo Chwalisz, Dawid Tulej, zostali wicemistrzami powiatu.

Na dystansie 800m dziewcząt w kategorii klas 7 i 8 rewelacyjnie wywalczyły trzecie miejsce. Oto skład drużyny: Aniela Czerniak, Małgorzata Gawlik, Paulina Kijanka, Zuzanna Kuniec i Zofia Zybińska.

Wszystkim serdecznie gratulujemy wspaniałych sukcesów. Opiekunem drużyn była Pani magister Ewa Tulej.