Język angielski kreatywnie w roku szkolnym 2021/2022

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w bieżącym roku szkolnym w licznych zajęciach językowych mających na celu rozbudzenie ciekawości krajami anglojęzycznymi, ich kulturą i historią oraz rozwijanie kompetencji językowych w sytuacjach codziennych. Realizacja zagadnień tematycznych dotyczyła takich krajów jak: Australia, Egipt, Wielka Brytania, USA. Dodatkowo młodzież chętnie brała udział w ogólnopolskich konkursach z języka angielskiego: „English High Flier”, „FOX”, „Orzeł Języka Angielskiego”. Na pochwałę zasługują:

Olga Kobiałka (kl. 8 a) za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie „English High Flier” oraz dobrego wyniku w konkursie „Fox”
Maciej Bryzek (kl. 7 b) za uzyskanie tytułu laureata w konkursie „Orzeł Języka Angielskiego”
Julia Oliwa (kl. 7 b) za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie „Fox”.

Wszystkim uczniom dziękujemy za ich zaangażowanie i gratulujemy uzyskania dobrych wyników w konkursach zewnętrznych.