Nauka pływania

Od września tradycyjnie już wystartowaliśmy z nauką i doskonaleniem pływania na Krytej Pływalni w Przemyślu. Pod okiem naszych instruktorek pani Doroty Thier i Renaty Majewskiej każdy uczeń naszej szkoły ma szansę nauczyć się pływać i czuć się w wodzie swobodnie i bezpiecznie. To umiejętność, która przydaje się w całym życiu. Pływanie jest formą ruchu, która przynosi bardzo wiele korzyści. Regularne pływanie usprawnia dzieci, poprawia ich kondycję fizyczną. Oprócz oczywistego efektu, jakim jest wszechstronny rozwój fizyczny, uprawianie sportu hartuje dziecięcego ducha. Zajęcia w grupie uczą konstruktywnej pracy zespołowej, zdrowej rywalizacji, zachęcają do zawiązywania przyjaźni, wspomagając pozytywne relacje międzyludzkie.