Poczta walentynkowa

Drodzy Uczniowie, W atmosferze miłości i radości chcemy zacieśnić więzi w Małym Słowaku poprzez Pocztę Walentynkową! Skrzynka na Walentynki została już ustawiona przy barierkach na pierwszym piętrze. Zachęcamy Was do wzięcia udziału i sprawienia, by 14 lutego był dniem pełnym niespodzianek!

Jak to działa?
WYBIERZ ADRESATA: Wybierz osobę, której chcesz przekazać swoje walentynkowe życzenia. To może być przyjaciel, kolega z klasy, nauczyciel lub ktokolwiek, kto jest dla Ciebie ważny.
NAPISZ COŚ MIŁEGO: Stwórz własną walentynkową kartkę. To mogą być życzenia, słodki komplement czy po prostu coś, co sprawi uśmiech odbiorcy.
PODPISZ I ZAADRESUJ: Jeśli chcesz, zapisz swoje imię lub pozostań anonimowy. Nie zapomnij dodać imienia i nazwiska adresata-czyli do kogo ma kartka trafić.
WŁÓŻ DO SKRZYNKI WALENTYNKOWEJ: Umieść swoją Walentynkę w skrzynce walentynkowej usytuowanej na pierwszym piętrze.

Ważne Informacje:
Pamiętajcie o szacunku i miłym tonie. Walentynki to czas miłości i radości! Skrzynka Walentynkowa będzie dostępna do 14 lutego! Nauczyciele również mogą otrzymać Walentynki, więc bądźcie kreatywni! Wierzcie, że nawet najmniejszy gest może sprawić dużo radości. Podzielcie się miłością i sprawcie, by te Walentynki były niezapomniane!