SUKCES NA LEKKOATLETYCZNYCH IGRZYSKACH DZIECI I MŁODZIEŻY

W dniu 23 września uczniowie „Małego Słowaka” godnie reprezentowali naszą szkołę w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych w Igrzyskach Dzieci roczniki 2008 i młodsze. Mistrzem miasta Przemyśla w skoku w dal został Maksymilian Mazurek – 4.10m. Na czwartym miejscu uplasowali się : Hanna Mazur w skoku w dal i Tymoteusz Robak w biegu na 1000m. Pozostali reprezentanci to: rzut piłeczką palantową Lena Tabinowska – 5 miejsce, Dawid Tulej, Bernard Kucharski, Arkadiusz Kasprzyk, skok w dal – Zybińska Zuzanna i Iwo Chwalisz, 600m Hanna Marcinek, 1000m Adam Zakielarz, Tomasz Szuban, 60m – Nikola Głuchowicz, Gabriela Górniak, Kornelia Jodłowska, Mikołaj Stasiuk, Szymon Marcinek. Serdecznie gratulujemy.